Apie mus

Nuo 2006 metų sėkmingai dirbame Vilniuje ir Vilniaus rajone. Greitai ir kokybiškai atliekame visus stogo darbus. Teikiame senų stogų remonto ir renovacijos paslaugas. Taip pat atliekame fasado, tvorų įrengimo ir pagalbinius darbus. Taikomi darbo principai ir sukaupta patirtis leidžia mums laiku ir kokybiškai atlikti visus darbus, sėkmingai pelnant klientų bei užsakovų pasitikėjimą. Mes patenkinsime visus Jūsų lūkesčius už Jums prieinamą kainą.

Terasų, pavėsinių, stoginių statyba

Kokybiškai ir atsakingai įrengiame terasas, pavėsines, automobilių stogines, lauko estradas ir kitus statinius pagal kliento projektą.

Ventiliuojami fasadai

Atliekama ventiliuojamų fasadų įrengimo darbus: karkaso montavimas, šiluminės izoliacijos montavimas.

Stogų dengimas

Kokybiškai ir nebrangiai atliekame įvairių stogų dengimo ir kitus statybos darbus už prieinamą kainą kiekvienam klientui.

Kiti darbai su mediena

Ruošiame medieną pagal kliento pageidavimus ir galime sumontuoti įvairius gaminius iš medžio.

Kokybės kontrolė

Visi darbai atliekami pagal užsakovo patvirtintą techninį projektą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Darbai atliekami pagal Lietuvos Respublikoje galiojančias statybos normas ir taisykles, standartus ir kitus norminius aktus. Atlikdami darbus laikomės tvarkos ir švaros

Mediena ir medžiagos

Mes savo projektams naudojame aukščiausios kokybės statybinę impregnuotą medieną, aukščiausios rūšies spygliuočių medienos lauko ir vidaus apdailos dailylentes ir kitas statybines medžiagas